Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych obowiązujące od 1 września 2021 r.
Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia oraz Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało wytyczne dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych, które będą obowiązywały od 1 września 2021 r. Jest to zbiór zaleceń i rekomendacji, których celem jest bezpieczna oraz higieniczna organizacja zajęć w warunkach epidemii w nowym roku szkolnym.
Informacja o pracy sekretariatu szkoły w okresie wakacji
Sekretariat szkoły pracuje w dniach:
lipiec
do 16.07 codziennie, później w dniach:
19 - 21.07
26 - 27.07
sierpień
w dniach 2 - 4.08
od 23.08 codziennie
W dniach 9 - 20.08.2021 r. sekretariat będzie nieczynny.
W ważnych sprawach prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


