Home
images/galeria/budynek/bud2.jpg

Dziennik elektroniczny

 

Dziennik elektroniczny

Przejdź do dziennika elektronicznego naszej szkoły.
Przejdź

Nabór elektroniczny

 

Nabór elektroniczny

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

przejdź

Dnia 18 maja 2022 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Pięknego Czytania dla uczniów kl. 0 - III. Głównym celem konkursu było rozwijanie i utrwalanie potrzeb, nawyków czytelniczych oraz kształcenie umiejętności pięknego czytania. Każdą klasę reprezentowało 2 uczniów wyznaczonych przez wychowawców. Wszyscy uczniowie czytali przypadkowy, wcześniej nieznany tekst, zgodnie z ustaloną w drodze losowania kolejnością. Nad przebiegiem konkursu czuwały jego organizatorki: Pani Wioleta Dudzik i Pani Maria Kucharczyk, a oceny umiejętności czytelniczych uczniów dokonywała komisja w składzie: Pani Dyrektor, Pani Agnieszka Lipińska – pedagog szkolny oraz emerytowana nauczycielka naszej szkoły Pani Józefa Figura. Zadanie nie należało do łatwych, uczestników ogarniała trema, ale wspaniale potrafili ją opanować. Dzieci czytały pięknie, wzbudzając zachwyt komisji. Największe wrażenie zrobili najmłodsi uczestnicy konkursu – zerówkowicze. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki ufundowane przez szkołę. Konkurs pięknego czytania pozwolił uczniom obcować z literaturą piękną, rozbudzić ich wrażliwość na piękno słowa oraz kształcić umiejętność płynnego czytania. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!